E-R 8.30-16.30
KONTAKT
Kiirtellimus
 

Epson SureColor SC-R seeria (2 toode (-t))

Epson SC-R5000 seeria printer võimaldab printida kõrge kvaliteediga ja keskkonnasõbralikult paljudele erinevatele materjalidele. Tänu sellele sobib printer kasutamiseks nt. reklaamide, sisekujundusmaterjalide, kunstireprode ja fotode printimiseks.

Toote tutvustus

  • Täppistehnoloogia - erakordne jõudlus, suurepärane pildikvaliteet ja järjepidev värviedastus. Täielikult juhitav kuumutamis- ja kuivatamistehnoloogia koos pikaealiste PrecisionCore Micro TFP prindipeadega tagavad järjepidava värviedastuse kogu trükiperioodi vältel. See väldib sobimatute värvide tõttu vajadust kordustrükkide järele ning võimaldab lamineerimist ja tarnimist samal päeval, vähendades seeläbi teie tööaega. Printeri operaatori poolt vahetatavad prindipead võimaldavad teil oma tootmisaega maksimaalselt ära kasutada. Täiustatud automaatne rullikerimissüsteem tagab ülitäpse materjali söötmise. Maksimeerige tööaega, minimeerige hooldust
    Ultra-Sonic detektor vähendab prindipea vigastamise ohtu ja NVT (nozzle verification technology) kompenseerib automaatselt, kui mõni düüs blokeerub, võimaldades printeril printimist jätkata. L-mudeli bulk-ink süsteem võimaldab tindikassetti vahetada printimise ajal.

Kasutusvaldkonnad

  • Epson SC-R võimaldab printida paljudele materjalidele näiteks kilele, PVC bännerile, tekstiilile, lõuendile, tapeedile ja film'ile. Lõhnatu veepõhine tint võimaldab trükitud töid saab kasutada tundlikes keskkondades nagu koolid, haiglad ja hotellid, aga samuti välistingimustes mis nõuab trükiselt vastupidavust keerulistes oludes.
Tulemused 1 - 2 , kokku 2
Sorteeri


  • Eelmine
  • 1
  • Järgmine