Reklaammaterjalide kasutusvõimalused

kapa_259x194.png

Plaadid 

Välitingimustes kasutamiseks sobivate plaatmaterjalide valik on viimastel aastatel laienenud. Lisaks tavapärastele laialt kasutatavatele materjalidele on nüüd saadaval ka välitingimustesse sobivad kergplaadid, mis on ühelt poolt ilmastikukindlad, aga samas muudavad nõuded nende paigaldamisele lihtsamaks. Valides alusmaterjali oma välireklaami jaoks, on oluline aspekt ka selle keskkonnasõbralikkus ja hilisem ümbertöödeldavus.
 

Hea teada

  •  Materjali valikul võta arvesse reklaami paigaldamise asukoht ja eeldatav kasutusaeg, sest erinevatel materjalidel on välistingimustes erinev eluiga.
  •  Reklaamtahvli kaal ja suurus on olulised faktorid. Veendu, et valitud materjal on saadaval nõutud suuruses. Vastasel korral kaalu võimalust valmistada reklaam mitmest tükist.
  •  Kas reklaamtahvel on püsiv või ajutine? Selle põhjal saad valida sobiva materjali ja kinnitusviisi. Veendu, et ajutist reklaami saab hiljem lihtsalt eemaldada aluspinda kahjustamata.

Alumiinium komposiitplaat

Valge pinnaga alumiiniumkomposiitplaat. Eriti pikaealine ja jäik reklaamalusmaterjal.

Vaata tooteid...

Smart-X 

Kergekaaluline vahtpolüstüreenplaat otse pealetrükiks. Ainus kergplaat, mis on mõeldud kasutamiseks välistingimustes. Hea UV- ja niiskustaluvus.

Küsi lisainfot...

Palfoam 

PVC plaat sise- ja välisreklaami tootmiseks.

Vaata tooteid...