Reklaammaterjalide kasutusvõimalused

window_graphics_259x194-1.jpg

Kleebisreklaam 

Välistingimustes on kleebisreklaami kasutusvõimalused ning kleebitavate pindade valik väga suur. Lisaks tavapärastele siltide-viitade valmistamiseks kasutatavatele plaatmaterjalidele, saab kleebisreklaami kasutada ka mujal, näiteks hoonete fassaadidel ja vaateakendel ning ka asfaldil. Kleepmaterjalidest on võimalik toota väga suures formaadis reklaame, muutes nad seega linnapildis väga silmatorkavaks.
 

Hea teada

  •  Välireklaami puhul on väga oluline valida kile, mille eeldatav eluiga ületab plaanitava kasutusaja. Sel viisil saab olla kindel, et reklaamgraafika säilib kasutusperioodi lõpuni.
  •  Välistingimustes sobib monomeerne kile ainult lühikeste kuni pooleaastase kasutusajaga reklaamide valmistamiseks. Sealjuures tuleb arvestada, et reklaamid, mis on näoga lõunakaare suunas, võivad kesta tunduvalt lühemat aega. Suvine päikesekiirgus võib tumeda pinnaga reklaami rikkuda juba mõne nädalaga.
  •  Et prinditud välireklaam kestaks kaua ja oleks ilus kogu eluea jooksul, on soovitatav see üle lamineerida. Lamineerimisel tuleb jälgida, et monomeerne kile saaks kaetud samuti monomeerse või parema kvaliteediga laminaadiga, polümeerne kile polümeerse või parema kvaliteediga laminaadiga jne.

Coala One Way Vision

Lühiajaline perfokile ühistranspordile ja vaateakendele.

Vaata tooteid...

Coala 2D

Polümeerne laminaat sise- ja välistingimustesse. Sobib kasutamiseks ka prindikilena.

Vaata tooteid...

Coala 1D

Lühiajaline laminaat siledatele pindadele. Sobib kasutamiseks ka prindikilena.

Vaata tooteid...

Avery 700 seeria

Pikaealine polümeerne lõikurkile sise- ja välireklaamiks siltidele, klaasile, autograafikaks jne.

Vaata tooteid...