Reklaammaterjalide kasutusvõimalused

Outdoor-advertising_ContentPage_259x194.jpg

Välireklaam 

Välireklaamid on kõige enam silma hakkavad reklaamid. Nendel kajastatav informatsioon on nähtav väga paljudele potentsiaalsetele klientidele. Veendu, et edastad sõnumit oma ettevõtte, toote, kaubamärgi või teenuse kohta õigesti. Kui see õnnestub, märkavad seda kõik. Kujundades välisilti, valguskasti või bannerit, kaalu materjalivalikul kõiki variante. Sellega saad muuta oma reklaami teistest enam silmatorkavamaks.
 

Kleebisreklaam 

window_graphics_145x110.jpg

Välistingimustes on kleebisreklaami kasutusvõimalused ning kleebitavate pindade valik väga suur. Lisaks tavapärastele siltide-viitade valmistamiseks kasutatavatele plaatmaterjalidele, saab kleebisreklaami kasutada ka mujal, näiteks hoonete fassaadidel ja vaateakendel ning ka asfaldil. Kleepmaterjalidest on võimalik toota väga suures formaadis reklaame, muutes nad seega linnapildis väga silmatorkavaks.

Loe lähemalt...

Bannerid 

Viscom_Street_Advertising_ContentPage_145x110.jpg

Bannerid reklaampostidel ja hoonetel on levinuim välireklaami liik. Lisaks tavapärasele PVC-le on saadaval ka mitmeid keskkonnale märksa sõbralikumaid materjale, näiteks tekstiil või PE.

Loe lähemalt...

Plaadid 

kapa_145x110.png

Välitingimustes kasutamiseks sobivate plaatmaterjalide valik on viimastel aastatel laienenud. Lisaks tavapärastele laialt kasutatavatele materjalidele on nüüd saadaval ka välitingimustesse sobivad kergplaadid, mis on ühelt poolt ilmastikukindlad, aga samas muudavad nõuded nende paigaldamisele lihtsamaks. Valides alusmaterjali oma välireklaami jaoks, on oluline aspekt ka selle keskkonnasõbralikkus ja hilisem ümbertöödeldavus.

Loe lähemalt...