Reklaammaterjalide kasutusvõimalused

Hanging-signage_259x194.jpg

Riputatavad  reklaamid

Rippuvaid silte ja bannereid on võimalik valmistada igas mõõdus ja suuruses. Nad on suurepärane viis klientide, töötajate ja külastajate tähelepanu pööramiseks toodetele, teenustele, kampaaniatele ning igasugusele muule informatsioonile.

 

Hea teada

  •  Rippuvad sildid võivad olla nii lühi- kui pikaajalised. Kasutatava alusmaterjali tüüp sõltub sildi planeeritavast kasutusajast - kartong, lainepapp ja vahtplaadid sobivad lühemaajaliste reklaamide valmistamiseks ning plast ja teised jäigemad materjalid sobivad pikaajaliste siltide valmistamiseks.
  •  Silte kasutatakse sageli kohtades, kus liigne soe või külm õhk, õhuniiskus või valgus mõjutavad plaadi kuju. Seetõttu on oluline valida plaatmaterjal, mis oleks piisavalt jäik kõikides tingimustes ja ei kaarduks aja jooksul.
  •  Kui tahad printida plaadi mõlemale poolele, et luua kahepoolset silti, veendu, et mõlemad plaadi pooled on ühesuguse kaetusega (kartong, lainepapp).
  •  Enne materjali valimist tee kindlaks, milliseid nõudmisi esitatakse kasutatavatele materjalidele - kas on vajalik tuleohutussertifikaadi olemasolu või kas see peab olema keskkonnasõbralik toode.

Kapa 

Kergekaalulised reklaamialusmaterjalid sisetingimustesse.

Vaata tooteid...

Viscom Sign SF

PVC kattega vahtpolüstüreenplaat sise- ja lühiajaliseks välireklaamiks. Sobilik otse pealetrükiks.

Vaata tooteid...

Palfoam 

PVC plaat sise- ja välisreklaami tootmiseks.

Vaata tooteid...

Smart-X 

Kergekaaluline vahtpolüstüreenplaat otse pealetrükiks. Ainus kergplaat, mis on mõeldud kasutamiseks välistingimustes. Hea UV- ja niiskustaluvus.