Reklaammaterjalide kasutusvõimalused

POS-and-POP-Materials_ContentPage_259x194.jpg

Sisereklaam 

POP/POS reklaamil on väga oluline osa kaubamärgi või toote tutvustamisel. Materjalid, mida Sa selleks kasutad, loovad ettekujutuse Sinu ettevõttest ja tootest ning seetõttu tuleb neid hoolikalt valida.


 

Kleebisreklaam 

kleebisreklaam_145x110.png

Kleebisreklaam moodustab endiselt väga olulise osa sisereklaami kogu hulgast. Vaateaknad, sildid-viidad ja ka suured kleebitavad seinareklaamid tõmbavad klientide tähelepanu ja juhatavad nad õige toote juurde.

Loe lähemalt...

Põrandagraafika 

porandagraadfika_145x110.jpg

Põrandagraafika on suurepärane viis tähelepanu tõmbamiseks. Lisaks traditsioonilistele reklaamipindadele annab põrandareklaam juurde uusi võimalusi toodete ja teenuste esitlemiseks ning klientide suunamiseks õige tooteni.

Loe lähemalt...

Riputatavad reklaamid

Hanging-signage_145x110.jpg

Rippuvaid silte ja bannereid on võimalik valmistada igas mõõdus ja suuruses. Nad on suurepärane viis klientide, töötajate ja külastajate tähelepanu pööramiseks toodetele, teenustele, kampaaniatele ning igasugusele muule informatsioonile.

Loe lähemalt...

Valguskastide materjalid

valguskast_145x110.jpg

Tagantvalgus muudab reklaami veetlevamaks – värvid jäävad märksa teravamad ja kirkamad, mis omakorda tõmbab rohkem klientide tähelepanu ja muudab toote ihaldusväärsemaks.

Loe lähemalt...