Reklaammaterjalide kasutusvõimalused

Vehicule-Graphics_ContentPage_259x194.jpg

Sõidukite  ülekiletamiskiled

Viimastel aastatel on autode täielik ülekiletamine muutunud üha populaarsemaks. Põhjuseid selleks on mitmeid. Ettevõtted saavad muuta oma autopargi sõidukid lihtsa vaevaga sarnaseks. Huvitavat tooni auto tõmbab liikluses oluliselt rohkem tähelepanu kui hall või valge, nii saab auto pinnal olev sõnum oluliselt rohkem tähelepanu. Eraisikud saavad muuta oma sõiduki märksa isikupärasemaks, olgu selleks siis hobiauto või igapäevane peresõiduk. Ei tasu unustada ka kiletamise üht suurimat kasu – kaitset. Kile kaitseb auto värvi kivitäkete ja kergemate kriimustuste eest.

Hea teada

  •  Materjali valikul tuleb lähtuda sellest, kas reklaamgraafika sõidukil on ajutine või pikaajaline, sest materjalidel on erinevad eluead.
  •  Millist pinda kiletatakse? Erinevad pinnad vajavad kindlat tüüpi kilet kindlustamaks, et see jääb pinnale hästi kinni.
  •  Sobiva materjali valikul tuleb lähtuda sellest, kui suures ulatuses ja mis kujuga pindu sõidukil katab reklaamgraafika.
  •  Kas pind mida kiletatakse on sile (1D), kergelt kumer (2D) või struktuurne sügavate sopistustega (3D)? Enne kiletamist tuleb veenduda, kas antud kilel on piisavad venitamisomadused.
  •  Keeruka ja värvilise kujundusega reklaamgraafika lõpptulemust mõjutab materjali pind, millele see on prinditud. Parima tulemuse tagab läikiva pinnaga kile. Kui Sa tahad olla natuke rohkem loovam, siis matt või kergelt struktuurne pind võib olla isegi efektsem.
  •  Õhukanalitega ning positsioneeritava liimiga tooted muudavad paigaldamise lihtsamaks ja lühendavad tööaega.

Avery Supreme Wrapping Film

Värviline valukile autode ülekiletamiseks.

Vaata tooteid...

Avery MPI 1005 Easy Apply RS

Pika elueaga prindikile siledatele ja kumeratele pindadele. Sobib ka autode täielikuks ülekiletamiseks.

Vaata tooteid...