Reklaammaterjalide kasutusvõimalused

reflective_259x194.jpg

Reflektorkiled 

Reflektormaterjalid võivad päästa elusid - nad parandavad nähtavust ja seeläbi hoiavad ära õnnetusi. Samas võimaldavad nad autodel olevat reklaami pimedal ajal oluliselt paremini nähtavamaks teha. Seega sobivad reflektorkiled igale sõidukitüübile - ettevõtte sõiduautole, kaubikule, veokile ning operatiivsõidukile.

 

Hea teada

  •  Reflektorkiled muudavad valguse pealelangedes reklaamgraafika märksa nähtavamaks. Erinevad värvid peegeldavad erineval hulgal valgust.
  •  Erinevad värvid ja materjalid peegeldavad erineval hulgal valgust. Näiteks reflektorid riietel ja liiklusmärkidel peegeldavad valgust tagasi otse valguse suunas, muutes nad heledamaks.
  •  Statistika näitab, et servamärgistusteibi kasutamine veoautodel vähendab hämarates tingimustes neile tagant ja küljelt otsasõidu ohtu 29% võrra. Pimedates tingimustes väheneb avariide tekkeoht lausa 41%. Palju avariisid oleks võimalik ära hoida, kui kaasliikleja veokit õigeaegselt märkaks. Servamärgistusteip muudab veoautod pimedas nähtavamaks, andes kaasliiklejatele aega veokit märgata, reageerida ohule ning õnnetus ära hoida.
  •  Kõik reflektorkiled, mida kasutatakse sõidukitel, peavad vastama rangetele ohutusnõuetele.
  • ECE-104. Määrab servamärgistusteibi ja reflektorreklaamgraafika peegeldustugevuse veokitel ja nende järelhaagistel.
  • ECE-48. Reguleerib valgustite ja valgust peegeldavate seadmete paigaldamist ning seletab, millistel sõidukitel peab olema servamärgistus ja kuidas peab see olema paigaldatud.
  • Direktiiv 2007/35/CE. Rahvusvaheline regulatsioon, mis määrab valgustite kasutamist sõidukitel. Selle kohaselt on kõigil EL riikidel kohustus järgida ECE-48 seadust, mis kehtib alates 2008. aasta juulist.

Avery HV-1200E

Valu-reflektorkile sõidukitele ja pikaajalise välireklaami valmistamiseks.