Reklaammaterjalide kasutusvõimalused

art-reproduction_259x194.jpg

Kunsti  ja foto reproduktsioon

Laiaformaadiline trükk annab suurepärase võimaluse fotode ja kunstireprode eksponeerimiseks nii kodus, kontoris kui ka avalikel pindadel. Materjalide valikus on sobivad tooted nii sise- kui välistingimustesse: seinad, klaaspinnad, fassaadid jne.

 

Hea teada

  •  Lõuendimaterjale on saadaval mitmes erinevas värvitoonis. Veendu, et valmis töö ja lõuendimaterjali värvitoon sobiksid omavahel.
  •  Valmis toote suurus ja kaal ning materjali paksus ja läbipaistvus on olulised faktorid, mida jälgida suureformaadiliste tööde valmistamisel.
  •  Pea meeles, et prinditud lõuend paigaldatakse raamile. Vali toode, mis oleks piisavalt jäik, et jääda siledaks, kuid samas piisavalt elastne raamile venitamiseks.
  •  Valides sobivat lõuendimaterjali peab arvestama, et ka odavam materjal võib sobida, kuigi see on vigastuste suhtes hapram. Samal ajal on kallimad materjalid paindlikumad ja nad suudavad vigastustest taastuda, kui nende tagumist poolt veega niisutada.
  •  Materjali valikul tuleb arvestada ka kasutatava prinditehnoloogiaga.
  •  Mõtle läbi, kuidas peaks valmis töö välja nägema. Siledad pinnad kindlustavad iga detaili nähtavuse. Kasutades struktuurse pinnaga prindimaterjale, saad luua suurepäraseid ja huvitavaid lõpptulemusi.
  •  Mõtle läbi, kuidas valmis tööd eksponeeritakse. Kas see kinnitatakse seinale, raamitakse või riputatakse? Kui valmistoode jääb pinge alla, tuleb leida pikaajalist venitamist ja tõmbamist taluv materjal.

Coala Canvas S

Lõuendimaterjal kunstireprode tegemiseks. Sobib kasutamiseks sisekujunduses hotellides, restoranides, kontorites jne.

Vaata tooteid...

Coala Canvas PET W

250 g/m2 polüestrist lõuendikangas kunstireprote ja bannerite valmistamiseks.

Vaata tooteid...

Coala Photo Matt

Mati pinnaga fotopaber.

Vaata tooteid...

Coala Photo Gloss

Erineva grammkaaluga läikiva pinnaga fotopaberid.

Vaata tooteid...