Reklaammaterjalide kasutusvõimalused

Photo-and-Fine-Art_ContentPage_259x194.jpg

Dekoratiivgraafika  ja sisekujundus

Viimastel aastatel toimunud digimaterjalide areng on kaasa toonud suureformaadilise prindi osatähtuses suurenemise kogu maailmas. Et kindlustada veatu lõpptulemus, mis sobib just sellesse keskkonda, on oluline valida õige materjal ja printeritüüp. Üha suurenev nõudlus isukupärasuse järele on toonud kaasa dekoratiivse sisekujunduse ja kunstireprode populaarsuse kasvu. Avasta uute võimaluste maailm, luues oma väärtushinnangute ja maitsega kooskõlas olev atmosfäär.

Klaasdekoor- 
kiled

klaasdekoorkiled_145x110.png

Suureformaadilisi väljatrükke ja fotosid kasutatakse üha rohkem seinagraafikana fassaadidel ja klaaspindadel. Õige toote valimine kindlustab lõpptulemuse vastavuse Sinu ootustele ja kestab kogu nõutud ajaperioodi vältel.

Loe lähemalt...

Kunsti ja foto reproduktsioon

art-reproduction_145x110.jpg

Laiaformaadiline trükk annab suurepärase võimaluse fotode ja kunstireprode eksponeerimiseks nii kodus, kontoris kui ka avalikel pindadel. Materjalide valikus on sobivad tooted nii sise- kui välistingimustesse: seinad, klaaspinnad, fassaadid jne.

Loe lähemalt...

Prinditavad tapeedid ja tekstiilid

wall-decoration_145x110.png

Prinditavad seinakattematerjalid on suurepärane viis isikupärase sisekujunduse loomiseks. Valikus olevad tooted sobivad kasutamiseks hotellides, restoranides ja teistes avalikes ruumides ning loomulikult ka kodudes. Lihtsasti paigaldatavad fliistapeedid, liimiga tapeedid ning tekstiilid võimaldavad Sul tuua originaalsust igasse ruumi.

Loe lähemalt...