Kontoripaberite kasutusvõimalused

Letterhead-and-Corporate-Com_ContentPage_259x194.jpg

Korporatiivgraafika 

Paber, mida kasutad oma sõnumi edasi andmiseks, ütleb Sinu kohta sama palju kui sellel olevad pildid ja tekst. Meie korporatiivgraafika tootevalikust leiad uuenduslikke ja kaasaegseid erineva pinnaviimistluse ja värvitooniga pabereid koos sobivate ümbrikutega.

Curious väikepakid

curious_A4_145x111.jpg

Curious on kõige innovaatilisem valik disainpabereid ühes kollektsioonis. Curious Metallics ja Curious Translucents A4 disainpabereid täiendavad DL formaadis kontaktribaga ümbrikud.

Loe lähemalt...

Keaykolour väikepakid

keaykolour_a4_145x111.jpg

Keaykolour sarja kuuluvad parima kvaliteediga naturaalse tekstuuriga värvilised paberid ja kartongid – kõik valmistatud kvaliteetsest taaskasutatud kiust. Saadaval ka sobivates toonides DL formaadis kontaktribaga ümbrikud.

Loe lähemalt...

Conqueror 

conqueror_500_145x111.png

Conqueror Texture Laid on klassikaline antiikjooneline puuvillasisaldusega kontoripaber, millel on kindla paigutusega vesimärk.

Loe lähemalt...

Cyclus Office

CyclusOffice_145x110.png

CyclusOffice on 100% taaskasutatud kiust valmistatud kontoripaber, mis sobib laser- ja tindiprinteritesse ning koopiamasinatesse.

Vaata tooteid...

Data Copy

datacopy_push_145x111.png

Data Copy on kvaliteetne multifunktsionaalne kontoripaber, mis sobib kõikidesse printeritesse ja koopiamasinatesse.

 

Loe lähemalt...

Image Business

Image-Business_145x111.png

Image Business on kvaliteetne kontoripaber, mis sobib nii koopiamasinatesse kui must-valgetesse ning värvilistesse laser- ja tindiprinteritesse.
 

Loe lähemalt...

4CC 

4cc_push_145x111.png

4CC on multifunktsionaalne paber nii kasutusvõimaluste kui trükiseadmetesse sobivuse poolest.

 

Vaata tooteid...

Pioneer 

Pioneer_145x111.png

Pioneer on ülivalge multifunktsionaalne koopiapaber igapäevasteks töödeks. Tänu eukalüptikiu sisaldusele on paberil erakordselt kõrge läbipaistmatus.

Loe lähemalt...