Environment

RATP

 

Keskkonnasõbraliku transporditeenuse osutaja, RATP, kes on ühtlasi maailmas suuruselt viies ühistranspordifirma, laiendas oma loodussõbralikku mõtteviisi ka ettevõtte poolt kasutatavale paberile valides loodussäästliku paberi erinevateks trükisteks (aastaatuanded jm) kasutatavaks paberiks. Kõrge valgesusega, 100% taaskasutatud kiust toodetud Cocoon-tootesari Euroopa juhtivalt paberihulgimüüjalt Antalis, osutus valituks tänu oma märkimisväärsele keskkonnasõbralikkusele ning suurepärastele trükitulemustele.


Cocoon logo

Cocoon on puudutades väga meeldiv ja sellel on ka hea hinna-kvaliteedi suhe. Need omadused kombineerituna kõrgete keskkonnasõbralikkuse näitajatega on vastavuses ka meie CSR-strateegiaga, mistõttu on Cocoon-sarja paber meile ideaalne valik”,sõnas Ariane Ramboer, korporatiivse kommunikatsiooni ja CSR osakonna juhataja. “Lisaks avaldas meile muljet ka trükijälje kvaliteet - isegi tumedad pildid olid trükitud ideaalselt.. Ka ettevõtte siseselt on mulle selle paberi kohta tulenud väga positiivset tagasisidet ning Cocoon on võitnud meie osakonna töötajate südamed.”

RATP’s korporatiivse kommunikatsiooni osakonna trükimaht on suur, prinditakse nii tegevus- kui finantsraporteid jm dokumente, kuna neid on hea messidel klientidele jagada ning samuti on kergem lugeda teksti paberilt, kui ekraanilt. 

Paberit kasutatakse ka ettevõtte erinevate trükiste tootmiseks. “Soovime oma trükiseid näha lihtsal ja elegantsel paberil. Cocoon vastab ideaalselt meie nõuetele. Oluline on ka asjaolu, et paber on toodetud Prantsusmaal”. Tänu Antalise kodulehel olevale keskkonnamõju kalkulaatorile näeb RATP kiiresti ka oma ostude mõju.

 “Paber on oluline tegur igas CSR-poliitikas,” rõhutab Stéphane Courtot, Antalis France president ja Antalis Lääne-Euroopa tegevjuht. “Kasutades taaskasutatud kiust paberit, annavad sellised ettevõtted nagu RATP vastutustundlike kodanikena olulise panuse vastutustundlikult majandatud metsade arendamise toetamiseks”.  

Cocoon on100% taaskasutatud kiust toodetud paber, millele Antalise Green Star System-klassifikatsioonis on omistatud 5 tärni.

paperman