Keskkond

Green-toolbox-259x194.jpg

Green Tool Box

Kogu tõde paberist

Paljud usuvad, et paber ei ole keskkonnasõbralik. "See põhjustab metsade hävinemist", "Me peame iga hinna eest vähendama printimismahtusid", "Tuleb lõpetada arvukate kataloogide trükkimine", "Kogu administratiivne dokumentatsioon tuleks täita veebis", "Ettevõtted, kes ei kasuta igapäevases kommunikatsioonis pabermaterjale, on palju keskkonnateadlikumad". Sageli kohtame e-kirjade ja kampaaniateavituste juures soovitusi paberikasutamist vähendada. Paljud meie kliendid, erinevad ettevõtted, toimivad enda arvates keskkonnasõbralikult, vähendades oma paberikasutamist. Selle tulemusena kannatab meie majandusharu. Paberil on avalikkuse silmis vale kuvand.
 


Meie anname edasi teistsugust sõnumit.

 

Oleme välja töötanud erinevad kommunikatsioonimaterjalid, mida igaüks saab kasutada, levitamaks argumenteeritud, ratsionaalset ja usaldusväärset teavet meie tööstusharu keskkonnateadlikkuse kohta. Need "tööriistad" on neutraalsed ja viitavad videoklipile, mis loetleb kõiki paberi keskkonna-alaseid eeliseid. Kui igaüks meist, ka Sina, kasutaks neid vahendeid oma klientidega suhtlemisel regulaarselt, jõuaks see info tuhandeteni ja nendelt omakorda järgmiste tuhandeteni. Allpool leiad info nende kommunikatsioonivahendite kohta koos kasutussoovitustega.
 
Murrame koos paberi kohta levivad müüdid.​

 • Jaga "Kas teadsid?" videot   

  Kasuta seda linki, et integreerida "Kas teadsid?" video oma kodulehele: http://youtu.be/TYAQjHHssbg

 • Kasuta seda logo oma e-kirja allkirjas

  Green Email Signature EE.png

   

   

  JUHISED:

   

  >> 1 - Salvesta see fail oma arvutisse (paremklikiga Save As)

   

  >> 2 - Integreeri see oma meiliallkirja

   

  >> 3 - Suuna sellelt faililt veebilink videole, mille oled eelnevalt oma kodulehele salvestanud

 • GREEN STAR SYSTEMTM VIDEO   

  See video aitab mõista, miks Antalis Green Star System on lihtne kasutada ja kohaldada. Lae sellelt lehelt alla Antalis Green Star System logod ja kasuta seda linki, et integreerida "Antalis Green Star System" video oma kodulehele: https://www.youtube.com/embed/IzQ_yuESMow