KESKKOND

Green_connection_259x194.jpg

Antalise Green Connection ja Green Star System™

Antalis grupi eesmärk on olla teerajaja keskkonnasõbraliku ettevõtluseni. Uuenduslike ideede ja keskkonnasõbralikkuse ühendamise nimel teeb Antalis tihedalt koostööd oma tarnijate, klientide ja teiste huvirühmadega.

Tagamaks üheselt mõistetava sõnumi erinevate tegevuste taga ja väljendamaks järjepidevat keskkonnasõbralikkuse strateegiat üle terve Antalis grupi, lõi Antalis uue projekti Antalis Green Connection. Edaspidi tähistab Antalise keskkonnasõbralikkusele suunatud kommunikatsioonimaterjale või tegevusi selgesti eristatav roheline logo – Antalise roheline tempel.


 

 • Loodussäästlik tootevalik

  Antalis on koostanud turu kõige laialdasema valiku keskkonnasõbralikest toodetest, mis vastavad rangetele keskkonnaalastele nõuetele. Tegemaks kliendi jaoks valikut lihtsamaks, töötas Antalis välja süsteemi Green Star System™. Selle järgi on loodussäästlikud need tooted, millele on omistatud vähemalt 3 tärni.

  Loe lähemalt
 • Antalise eelistused tarnijate osas

  Antalis eelistab keskkonnast hoolivaid koostööpartnereid. Valikut tehes võtame lisaks potentsiaalse tarnija strateegilisele sobivusele, tootmisjõudlusele ja tootekvaliteedile arvesse ka tema sotsiaalse ja keskkonnaalase vastutuse põhimõtteid. Antalise hankestrateegia hõlmab ka selliseid elulisi teemasid nagu lapstööjõu kasutamine, diskrimineerimine, ületunnitöö ja õiglane töötasu, austus ja väärikus, eetilised tõekspidamised, töötervishoid ja tööohutus.

  Loe lähemalt Antalise vastutustundlikust tarneahelast Antrak siit.

  Loe lähemalt
 • Jätkusuutlikku arengut toetavad teenused ja abivahendid

  Aitamaks klientidel aru saada keskkonnasertifikaatide erinevustest ja paberivaliku potentsiaalsetest keskkonnamõjudest, pakub Antalis mitmeid teenuseid (nõustamine, koolitus) ja abivahendeid (keskkonnamõjude kalkulaator, temaatilised brošüürid, tootekataloogid, näidised).

 • Erinevaid Antalis grupi ettevõtteid hõlmav FSC® ja PEFC™ sertifikaat

  Antalis on esimene paberi hulgimüüja, kes on omandanud erinevaid grupi ettevõtteid hõlmavad nn multi-site FSC® ja PEFC™ sertifikaadid. See aitab tagada kogu tarneahela jälgitavuse ja läbipaistvuse. Auditeeritakse logistikat, infosüsteeme, turundust ja müügiprotsesse. Täna kuuluvad sellesse programmi 35 Antalise esindust üle maailma.

  Loe lähemalt