Keskkond

Applications_GreenPapers_259x194.png

Oleme pühendunud säästvale arengule

Antalis püüdleb selle suunas, et areng käiks käsikäes vastutustundlike keskkonnaalaste põhimõtetega.

Antalise jätkusuutlikkuse strateegia põhineb kolmel suunal:
• Keskkonnasõbralikud tooted ja teenused
• FSC® ja PEFCTM tarneahela sertifikaadid kõigil Antalise ettevõtetel
• Tarnijad, kes jagavad meie loodussäästlikku mõtteviisi

Antalise ettevõtted püüavad jätkuvalt vähendada oma CO2 jalajälge – tehes õigeid valikuid hankestrateegias, organiseerides tarneahelat ja jäätmekäitlust ning näiteks asendades ärireisid videokoosolekutega.


Tutvu lähemalt Antalise infovoldikuga Roheline Valge Paber.
Antalis soovib oma klientidele pakkuda aina rohkem keskkonnasõbralikke tooteid kõigis tooteguppides. Meie loodussäästlikus valikus on palju tooteid, millele on omistatud FSC® või PEFCTM säästliku metsamajandamise sertifikaat või mõni ökomärgis. Samuti on meil suur valik 100% taaskasutatud kiust valmistatud või osaliselt taaskasutatud kiust valmistatud  tooteid.

Enamusel meie valikus olevate trükipaberite tootjatel on EMAS sertifikaat, paljudel paberitel FSC® või PEFCTM sertifikaat. Täiendame ka tulevikus oma loodussäästlike paberite sortimenti.

Kõigil Antalise kontoripaberite tootjatel on ISO 14001 sertifikaat, samuti müüme FSC® ja PEFCTM sertifikaatidega, ökomärgistega ning 100% taaskasutatud kiust kontoripabereid.

Kõigil meie valikus oleva pehme paberi tootjatel on ISO 14001 ning Metsä Tissue Mänttä tehasel, kust ostame 75% oma pehmest paberist, ka PEFCTM sertifikaat. Suurem osa toodetest kannavad ka rangete nõuetega Põhjamaade Luigemärki.

Meie tootevalikus on ka taaskasutatud toormest toodetud või taaskasutatavaid pakenditooteid ja reklaammaterjale.

 

paperman