DataCopy Background Range and Choice

Tootevalik

Logo_Keaykolour_228x91.png

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Keaykolour - uus vaade värvidele
 

Uus Keaykolouri värvivalik teeb paberi valimise Sulle lihtsaks - sortiment on jaotatud üheksasse perekonda nagu punased, sinised jne toonid. Igast perekonnast leiad nii tumedaid kui heledaid pastelseid, kirkaid ja pooltoone. Kogu kollektsioon on spetsiaalselt loodud nii, et kõik toonid omavahel sobiksid.

 

>Lae alla Keaykolouri sortimenditabel (tehase valik)

 

Keaykolour

 

Nüüd on Keaykolour toodetud 100% esmasest kiust. See tagab kirkamad ja sügavamad värvitoonid. Uued rikkalikud ja elegantsed toonid nagu Lichen, Cobbelstne, Grey Fog ja Steel sobivad ideaalselt kliendile, kes otsib rahulikku, samas modernset paberit. Rikkalikud ja tagasihoidlikud toonid nagu Orchid, Prune, Port Wine ja Carmine lisavad Sinu trükisele luksislikkust. Kui soovid, silma paista, siis vali mõni Keaykolouri uutest kirgastest toonidest nagu Lipstick, Punpkin, Chili Pepper ja Azure. Need äratavad kindlasti tähelepanu.

 

 

Keaykolour 100% Recycled

 

Recycled sari on toodetud 100% tarbimisjärgsest taaskasutatud kiust. Valikus on nii naturaalse välimuse ja värvitooniga paberid nagu Camel kui ka lisaefektidega paberid. Paberite toonid on inspireeritud loodusest.

 

 

 

Vaata tooteid

 

 

 

 

Tekstuurid

 

Lisaks 48le värvitoonile pakub Keaykolour ka 13 erinevat tekstuuri. Tavamüügis on klassikalised l Pure White, Snow White, Guardsman Red, Royal Blue ja Deep Black, kuid tellimisel saab tehas toota alates 300st grammist ka teisi toone.

 

Vaata tooteid

DragoonDragoon fusilier_60x57.jpgFusilier Reindeer_60x57.jpgReindeer cedar_60x57.jpgCedar anvil_60x57.jpgAnvil twill_60x57.jpgTwill Embossing_Buckram_60x57.jpgBuckram
pamphlet_60x57.jpgPamphlet
 
fine_leather_60x57.jpgFine
Leather
fabric_60x57.jpgFabric
 
mosaic_60x57.jpgMosaic
 
ripple_60x57.jpgRipple
 
grenadier_60x57.jpgGrenadier
 
 

 

Tagasi Keaykolour esilehele
paperman