Austatud koostööpartner! Neljapäeval, 18. aprillil, on Antalises lühendatud tööpäev. Tellimuste vastuvõtt ja vormistamine toimub e-kirja ja telefoni teel ning e-poes kuni 16.00. Suurel reedel (19. aprillil) on Antalise kontor ja ladu suletud. Palume muudatusega arvestada kaupade tellimisel! Täname mõistva suhtumise eest!

image-from-the-document-manag-1

Tootevalik

Curious_logo_350x91.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6 erinevat pinnaviimistlust.

Avasta tekstuuri- ja värvirohke Curious kollektsioon ja leiad jõulise
kombinatsiooni, mis lisab väärtust igale sinu trükisele. Kollektsiooni
moodsate toonide ja viimistluste seast saad valida endale sobivaima.
Ära hoia end tagasi, lase oma loomingulisus valla!

 

 

 

 

 

 

 

curious-metallics_rangechoice_282x170.png

Tugev külgetõmme.

Sarjas on 30 värvitooni, mis on liigitatud kaheksasse perekonda. Vaoshoitud ja elegantset tooni paberitel on tugev metallikefekt tänu mineraalpigmentidele. Olemas ka eri suuruses sobivad ümbrikud.


 

Vaata tooteid

 

curious-translucents_rangechoice_282x170.png

Joovastav kuma loominguliseks mänguks.

Jäätunud klaasi klassikaliselt selged või läikivalt sillerdavad mustrid ja toonid. Translucents sarja voogavast värvivalikust leiab igaüks sobiva läbikumava tooni. Olemas ka eri suuruses sobivad ümbrikud.

 

Vaata tooteid

 

Curious Alchemy

Innovatsioon paberiteaduses

5 erinevat väärismetallidele sarnanevat tooni tooni – Gold, Silver, Copper, Platinium ja Titanium. Curious Alchemy on valik disainpanereid, mille haamerdatud pinnaviimistlusega hõbe, kuld, vask, titaan ja plaatina peegeldavad valgust, kuid ei sädele ja jätavad äärmiselt metallisarnase mulje. Valikus ka ümbrikud 16*16cm.

Vaata tehase sortimenditabelit

Vaata tooteid e-poes

 

curious-skin_rangechoice_282x170.png

Vapustavalt elavad värvid.
Matt, homogeenne, ülisile.

Skin sarja paberite värvitoonid on täiesti matid, uskumatult homogeensed ning julgelt trendikad. Olemas ka eri suuruses sobivad ümbrikud. 

Vaata tooteid

 

curious-touch_rangechoice_282x170.png

Sensuaalne puudutus.


Curious Touch Soft on ainulaadne paber, mille pind meenutab virsiku nahka. Tunne, mis tekib paberi katsumisel, jääb kauaks meelde. Seetõttu on meeldejäävad ka trükised sellel paberil. Olemas ka eri suuruses sobivad ümbrikud.

 

Vaata tooteid

 

curious-matter_rangechoice_282x170.png

Unikaalne välimus, muljetavaldav tunnetus...
Lase oma kätel tunda uudishimu.

Curious Matter on uus patenteeritud paber, mille kummastav tekstuur ning ülimalt matt ja homogeenne pind on sama üllatavad ja revolutsioonilised kui ka tooraine, millest see valmistatud on kartulitärklis!

 

Vaata tooteid