Coala Coversafe™ antimikroobne kaitsekile

Coala Coversafe™ innovatiivne antimikroobne kaitsekile | Antalis AS

 

table_verre900x397.jpeg

 

 

Coala Coversafe™ kaitseb pindu viiruste, bakterite, pärm- ja hallitusseente eest ööpäevaringselt. Kuni  99,9% viirustest hävitatakse!

 

 

Telli toode          Võta ühendust          Lae alla tehnilise info leht         Lae alla kasutusjuhend

 

 

Antalise eesmärk on pakkuda oma klientidele parimaid lahendusi turvalise töökeskkonna tagamiseks.

 

 

 

Coala Coversafe™ on antimikroobne isepuhastuva pealispinnaga läbipaistev kile, mis hävitab pinnalt kuni 99,9% viirustest (sh koroonaviiruse) ja bakteritest. Coala Coversafe™ kilet saad kasutada nii suurtel pindadel ja mööblil kui väikestel detailidel, mida paljud inimesed pidevalt puutuvad nagu ukselingid, lülitid jms 

Innovatiivse puhastustehnoloogia on välja töötanud Pylote Prantsusmaal.

Coala Coversafe™ pakub 24/7 kolmekordset kaitset viiruste (sh ka hooajalise gripi, kõhuviiruste jm vastu), bakterite, pärmseente ja hallitusseente vastu. Õhuke, läbipaistev ja mati pinnatöötlusega kile on biolagunev ning ei kujuta endast ohtu kokkupuutumisel nahaga või toiduga. Seetõttu on see toode sobiv ka sööklatesse, restoranidesse jm söögikohtadesse.

 

img1-resize325x182.jpg

 

 

Coala Coversafe™ tagab pideva kaitse bakterite ja viiruste vastu erineva kujuga pindadel nagu seebidispenserid, ukselingid, lülitid, lauad, metalltorud-käepidemed, letid jms. 

 

Kasuta Coala Coversafe™ kilet ühiskondlikes hoonetes, tervishoiuasutustes, koolides, ühistranspordis, spordiklubides, toitlustuskohtades jm 

 

Testitud vähemalt 4 aastat - pinna antimikroobsed omadused ei muutu aja jooksul nõrgemaks. Coala Coversafe™ kaitsekile pinda võib puhastada tavaliste puhastusvahenditega (seebivesi, desifintseerivad vahendid jms) ilma, et pinna antimikroobsed omadused nõrgeneksid. Lisainfot küsi meie spetsialistidelt.

 

Coala Coversafe™ toimib kiirelt (nt koroonaviirus 229E: 90% 1h jooksul ;  >99,9% 24h jooksul) ja seda saab eemaldada hõlpsalt ilma jälgi jätmata.

 

Materjal on saadaval rullis ja pakina (ukselinkidele kleepimiseks). Vali sobiv formaat ja telli kohe.

 

 

coversafe2-resize325x488.jpg

 

Antimikroobne tehnoloogia töötati välja Pylote poolt. Gergonne Industrie on Coala Coversafe™ tootja. 

paperman