Publisher_ProfilePage_185x114.jpg

Töötad kirjastuses

Meie laiast mahuliste raamatupaberite, köitepappide ja kaanekattematerjalide valikust leiad endale sobivaimad. Küsi julgesti meie spetsialistidelt nõu!

Scandia 2000

scandia 2000_145x111.jpg

Scandia 2000 ja Scandia 2000 Smooth on kvaliteetsete katmata trükipaberite sari, mida toodetakse Rootsi traditsiooniderikkas Lessebo tehases.

Loe lähemalt...

Incada Silk

Incada_logotype_145x111.png

Incada Silk on kaetud (2/1) kartong, mis sobib eriti hästi raamatukaante, mappide, kaartide, toiduainepakendite jms valmistamiseks.

Vaata tooteid...

Kaanekattematerjalid 

Geltex_145x111.jpg

Pakume suurt valikut erineva värvitooni ja tekstuuriga kaanekattematerjale.
 

Vaata tooteid...

Raamatute erinevad köitmisviisid

 
  news_book_binding_176x117.jpg  
 

Raamatu kaas aitab rõhutada selle sisu ja meeleolu. Silmatorkav kaanekujundus kutsub lugejat raamatut haarama ja lähemalt uurima.

Sama oluline on sobiv köitmisviis. Sagedaseks kasutamiseks mõeldud raamatute puhul nagu õpikud või kokaraamatud on sobivaim kõvaköide. Sama reegel kehtib ka raamatute puhul, mida lugeja tahaks säilitada pikaajaliselt, näiteks piiblid, aastaraamatud või kinkeraamatud. Sellisel puhul on raamatu kaanteks paberi või kaanekattematerjaliga kaetud köitepapp. Meie valikust leiad nii erineva paksusega köitepappe kui ka hulgaliselt põnevaid kaanekattematerjale.

Väga populaarne on ka õmmeldud liimköide, mis tähendab seda, et raamatu kaaned liimitakse sisuploki selja külge tugeva, ent siiski piisavalt paindliku liimiga. Suurem osa ilukirjandusväljaandeid on köidetud just liimköites.

Meie trükipaberite osakonna spetsialistid annavad Sulle professionaalset nõu kõikides raamatute tootmisega seotud küsimustes.

 • Dummy - abiks trükise valmistamisel

  Kuidas olla kindel, et valitud materjalidest ja soovitud köitmisviisiga valmib just selline trükis nagu kavandatud? Siin aitab Sind meie Dummy-teenus. Sisene tellimiskeskkonda, vali materjalid ja köitmisviis ning peatselt hoiad käes oma trükise maketti.

  Loe lähemalt...
 • Koolitused ja nõustamine

  Kui enda kogemustest või teadmistest jääb väheks, tasub kindasti ühendust võtta Antalise spetsialistidega. Meie trükipaberite konsultant nõustab ja koolitab meie kliente nii individuaalselt kui gruppides. Korraldame klientide seas juba ammu tuntuks saanud Paberikooli ja organiseerime erinevate valdkondade tooteid tutvustavaid koolitusi ning seminare.

  Loe lähemalt...
 • Näidised ja erinevad põnevad lahendused

  Paberit valides on vaja arvesse võtta nii paberi omadusi kui planeeritava trükise iseloomu. Mõnikord on otsuse langetamiseks hea eelnevalt teiste teostatud põnevatest ideedest ja huvitavatest lahendustest inspiratsiooni ammutada. Antalise kontoris saad tutvuda valikuga erilisematest trükistest ja sirvida erinevaid näidiseid.

 • Antalise pakenditooted

  Antalise laiast pakenditoodete valikust leiad kõik vajaliku oma toodete turvaliseks pakendamiseks – alates teipidest ja täitematerjalist kuni kastideni, alates pakkekiledest kuni masinate ja seadmeteni.

  Vaata tooteid...

Hinnakirjad  

visuel

Tutvu meie hinnakirjadega.

 

Loe lähemalt...

Sertifikaadid  

visuel

Pakume tooteid, mis on pärit vastutus-
tundlikult majandatud metsadest.

 

Loe lähemalt...

paperman