Industrial_Packaging-Buyer_IntroPage_185x114.jpg

Otsid erilahendusega pakendit

Meie pakendidisainerid töötavad välja erilahendusega pakendi Sinu toote jaoks ning aitavad sobiva materjali leidmisel, et toode saaks parima võimaliku kaitse.

Antalise pakenditooted

Corrugated_Box_1_145x111.png

Kui tead täpselt, millist toodet vajad, leiad selle kiirelt ja lihtsalt meie tootekataloogist. Kui vajad midagi erilisemat, võta meiega ühendust ja leiame koos lahenduse.

Vaata tooteid...

Masterline pakkemasinad

Masterline_650R_145x111.png

Masterline on Antalise kvaliteetsete pakkeseadmete ja -masinate kaubamärk. Toodete põhjaliku tutvustuse leiad Masterline Machines eestikeelselt kodulehelt.

Loe lähemalt...

Tööstuslik pakkimine

Masterline_box_closing_machine_range&choice_145x111.jpg

Palju kasulikku temaatilist infot, toodete tutvustusi ja pakkelahendusi leiad Antalis Packaging eestikeelselt kodulehelt.

Loe lähemalt...
 • Pakendidisain 

  Kui Sa ei leia meie põhivalikust sobivat pakendit või vajad oma toote pakendamisel erilahendust, töötame välja toimiva ning just Sinu vajadustele vastava pakendamissüsteemi.

  Vaata ka tutvustavat videot!

  Loe lähemalt...
 • Pakenditoodete näidisteruum

  Meie pakenditoodete näidisteruumis saab vaadata ja ise testida meie pakendamisseadmeid ning muid pakendamiseks vajalikke tooteid.

 • Pakenditoodete personaliseerimine

  Oma logoga kast või teip on üks soodsamaid reklaamikanaleid, mille abil muudad oma pakendid silmapaistvaks, teistest eristuvaks ja turvaliseks.

Hinnakirjad  

visuel

Tutvu meie hinnakirjadega.

 

Loe lähemalt...

Sertifikaadid  

visuel

Pakume tooteid, mis on pärit vastutus-
tundlikult majandatud metsadest.

 

Loe lähemalt...

paperman