Designer_ProfilePage_185x114.jpg

Oled disainer

Meie laiast disainpaberite valikust leiad sobiva materjali kõigiks trükisteks. Meie trükipaberite konsultant aitab Sul leida sobiva paberi ja trükitehnika. Pakume Sulle tehnilist tuge, koolitusi, erinevaid trükinäidiseid ja meie paberitega seotud keskkonnaalast infot. Tule meie kontorisse vaatama näidiseid ja saama inspiratsiooni!

Uudis 

 
  Arjowiggins Conqueror Greys Banner 509x174_Estonia.jpg  
 

 

 

 

 

 

Loe lähemalt...

Keaykolour 
Valik kvaliteetseid värvilisi pabereid ja kartonge

Keaykolour_145x111.png

Keaykolour sarja maalähedased värvitoonid ja lai valik grammkaale sobivad loomuliku tunnetusega lahendusteks.

Loe lähemalt...

Nautilus 
100% taaskasutatud

144x109_EE.jpg

Nautilus on kvaliteetne 100% taaskasutatud kiust paber, mis vastab rangeimatele keskonnastandarditele.

Loe lähemalt...

Olin 
Täiuslik valik katmata pabereid

olin_push_145x111.jpg

Olin on täiuslik valik kvaliteetseid katmata pabereid eri toonides, grammkaaludes ja pinnaviimistlusega.

Loe lähemalt...

Disainpaberite põnevad värvid, erilised tekstuurid ja inspireerivad efektid

New_Creative-papers_603x78.png

Sinu poolt lennukad ideed ja loomingulisus, meie poolt selle teostamiseks sobivad materjalid. Tutvu meie disainpaberite ja korporatiivgraafikamaterjalide küllusliku valikuga!

Disainpaberi valikul pea meeles:
● disainpaberite toonid ja paksused võivad partiide lõikes varieeruda;
● tumeda tooniga paberilt võib värv kokkupuutes heledamat tooni paberiga üle kanduda.

Vaata tooteid...

Näidised - erinevad põnevad lahendused

Showroom_papier_145x111.jpg

Paberit valides on vaja arvesse võtta nii paberi omadusi kui planeeritava trükise iseloomu. Mõnikord on otsuse langetamiseks hea eelnevalt teiste teostatud põnevatest ideedest ja huvitavatest lahendustest inspiratsiooni ammutada. Antalise kontoris saad tutvuda valikuga erilisematest trükistest ja sirvida erinevaid näidiseid.
 

Nõustamine 
ja koolitused

backseller_145x111.jpg

Kui enda kogemustest või teadmistest jääb väheks, tasub kindasti ühendust võtta Antalise spetsialistidega. Meie trükipaberite konsultant nõustab ja koolitab meie kliente nii individuaalselt kui gruppides. Korraldame klientide seas juba ammu tuntuks saanud Paberikooli ja organiseerime erinevate valdkondade tooteid tutvustavaid koolitusi ning seminare.

Loe lähemalt...

My PrintFolio - Sinu uuenduslik trükinäidis

myprintfolio_push_145x111.jpg

My PrintFolio on veebikeskkond, kus saad ise algusest lõpuni luua täiesti erilise ja ainulaadse trükise. Vali paber ArjoWigginsi disainpaberite hulgast, märgi sobiv köitmisviis, laadi üles kujundus ja mõne aja pärast saadki kätte oma kataloogi, albumi või mistahes muu kvaliteetselt digitrükis prinditud trükise. Rohkem infot leiad My PrintFolio kodulehelt.
 

Loe lähemalt...

Digital to Business

 
  Logo_D2B_140x89.jpg  
 

Hangi ideid ja teadmisi uute võimaluste kohta, mida pakuvad uuenduslikud digitrükimaterjalid koos kaasaegse tehnoloogiaga.

Loe lähemalt...

CREATIVE POWER KAMPAANIA

Meil on tõeliselt hea meel, et viimase 12 kuu jooksul on Sinuni jõudnud Antalise valitud 12 andeka kunstniku tööd 12 erineval paberil. 12 loomingulist lähenemist, mis jätkuvalt meenutavad, et paberi valimine on loominguline tegevus. See ei ole lihtsalt osa tootmisprotsessist, vaid võimalus panustada idee tõhusasse esiletoomisesse. See on võimalus anda sõnum või kontseptsioon edasi kohe esimese pilgu ja puudutusega. 

Nende 12  kaardi loomiseks kasutati erinevaid disainpabereid: Pop'Set; Curious Collection, Rives, Conqueror ja erinevaid tehnikaid nagu surutrükk, laserlõikus, jpm...

Antalise Creative Power algatuse eesmärk ei ole mitte ainult pakkuda Sulle kõige suuremat paberivalikut, vaid ka laia, just Sinule loodud teenustevalikut: personaalne nõustamine, koolitused, näidistetoad, näidised, värvikaardid ja eelkõige – meie paberikonsultantide teadmised ja oskused.

Ära enam oota – tule ja kohtu! Et jätkuvalt oma klientide vajadustele vastata, palume Sul täita ankeet ning oleme heameelega valmis näitama Sulle meie viimaseid näidiseid ja loomingulisi lahendusi juba kokkulepitud kohtumisel.

Loe lähemalt

Hinnakirjad  

visuel

Tutvu meie hinnakirjadega.

 

Loe lähemalt...

Sertifikaadid  

visuel

Pakume tooteid, mis on pärit vastutus-
tundlikult majandatud metsadest.

 

Loe lähemalt...

paperman