Austatud koostööpartner! Neljapäeval, 18. aprillil, on Antalises lühendatud tööpäev. Tellimuste vastuvõtt ja vormistamine toimub e-kirja ja telefoni teel ning e-poes kuni 16.00. Suurel reedel (19. aprillil) on Antalise kontor ja ladu suletud. Palume muudatusega arvestada kaupade tellimisel! Täname mõistva suhtumise eest!

Antalisest

Osale! Antalis Interior Design Award (AIDA)

2017/09/11

Antalis Interior Design Award (AIDA) on õhus! Esimene rahvusvaheline sisekujunduskonkurss leiab aset 1. septembrist 31. detsembrini 2017.

Oma teostatud projekte on konkursile oodatud esitama sisekujundajad, arhitektid, trükkalid, samuti sisekujunduse eriala tudengid. Kujunduses peab olema kasutatud vähemalt ühte materjali Antalise reklaammaterjalide lipulaeva Coala tootevalikust.

1. kategooria
"Completed project" - ehk valminud tööd, mida on teostatud vahemikus 1.01.2016-31.12.2017 ja milles on kasutatud vähemalt ühte Antalise Coala-tooteperekonna toodet.

2. kategooria
"3-D projects on a white model" - AIDA konkurss pakub võimalust esitada ka loomingulise sisekujunduse ideid.

Konkursile esitatud projekte või ideid hindab AIDA rahvusvaheline žürii eesotsas kuulse disaineri ja arhitekti Francois Confinoga.
Võitjad kuulutatakse välja 2018. aasta märtsis ja konkurssi kajastatakse nii trüki-, kui sotsiaalmeedias ning messil Arhitekt@Work and Retail Expo.

Lisainfo: 
- AIDA konkursi veebileht 
- Sinu Antalise kliendihaldurilt