Antalisest

Antalis   on Nordsoni tööstuslike liimiseadmete ametlik esindaja Eestis

2018/06/28

Antalis AS ning tehnoloogiakontsern Nordson uuendasid ja laiendasid äsjasel kohtumisel koostöökokkulepet tööstusseadmete müügi ja hoolduse valdkonnas. Koostöö hõlmab erinevate tööstuslike liimide doseerimisseadmete, tarvikute ja varuosade müüki ning paigaldust.

Meie klientidele tähendab see eelkõige laiemat teenustevalikut ja paremat teeninduskvaliteeti. Eesmärgiks on pakkuda kõiki pakendamisega seotud tooteid ja teenuseid ühe katuse alt alates konsultatsioonist ja lõpetades paigaldusega.
Lisaks tööstuslike liimiseadmete müügile ja hooldusele saab Antalisest tellida ka seadmete tarvikuid ja varuosi. Antalise hooldustiim on saanud vastava väljaõppe Nordsoni liimiseadmete remondiks ja hoolduseks.
Olles Nordsoni seadmetele sobivate Henkeli tööstusliimide hulgimüüja pakume klientidele välja tootmisprotsessis vajaliku liimimislahenduse koos sobivate seadmete ja liimidega.

Esimene koostöökontakt Nordsoni kontserniga loodi ligi 10 aastat tagasi Hansapaked OÜ poolt. Hansapakend liideti Antalisega 2016. aastal. 30 riigis paiknev Nordson Corporation tegeleb keemia-, tööstuselektroonika ja pinnakattesüsteemide ning tööstuslike liimisüsteemide tootmisega.

Küsi Nordsoni liimiseadmete kohta lisainfot Martin Hansonilt ja sobivate liimide kohta Liina Kaukülalt.

paperman