Antalisest

 

small arrow.png  Raamatupidamine
small arrow.png  Ostuosakond
small arrow.png  Ladu ja transport
small arrow.png  Turundus ja tootejuhtimine
small arrow.png  IT

line_thin.jpg (572x139_Geamini_ee)

RAAMATUPIDAMINE

terje_119x179.jpg

Terje Urb
Finantsjuht

Tel. 680 0910
terje.urb@antalis.com

merle_119x179.jpg

Merle Noormägi
Raamatupidaja

Tel. 680 0925
merle.noormagi@antalis.com

inimesed_Hiie_119x179.jpg

Hiie Ahven
Raamatupidaja

Tel. 680 0927
hiie.ahven@antalis.com

   

                                                                                                                      small arrow.png tagasi üles

 

line_thin.jpg (572x139_Geamini_ee)
 

OSTUOSAKOND

 

   Udo Viira
 Ostujuht, paberid
 Baltimaad & Soome

 Tel. +372 508 2822
 udo.viira@antalis.com

erki_119x179.jpg

 

Erki Kikkerpill
Varude juhtimise spetsialist

Paberid

Tel. +372 5305 0180
erki.kikkerpill@antalis.com

 

inimesed_river_119x179.jpg  River Uiboupin 
 Ostujuht, pakend
 Baltimaad & Soome


 Tel. +372 5694 1668
 river.uiboupin@antalis.com

   
 

 

Merily Allaste-Reose
Varude juhtimise spetsialist
Pakend

Tel. +372 506 7221
merily.allaste@antalis.com

 

 

Agnes Leiste
Varude juhtimise spetsialist
Pakend

Tel. +372 5383 1118
agnes.leiste@antalis.com

                                                                                                                      small arrow.png tagasi üles


line_thin.jpg (572x139_Geamini_ee)


LADU JA TRANSPORT

LAO TELEFON: 514 2069

Raido Käspre
Lao- ja transpordijuht

Tel. 5304 2223
raido.kaspre@antalis.com                

 

 

 

 

Katrin Pihlakas
Vanemlaohoidja

Tel. 514 2069
katrin.pihlakas@antalis.com

  

Kalle Kark
Vanemlaohoidja

Tel. 525 6811
kalle.kark@antalis.com

 

Autojuhid:
Hannes Hein
Mario Vasemägi
Urmo Reinek

 

 

 

Laotöötajad:
Aivo Kuldsaar 
Aivar Rosmann
Ain Talts

Virgo Salusaar
Lauri Pihlak

 

 

                                                                                                                      small arrow.png tagasi üles


line_thin.jpg (572x139_Geamini_ee)


TURUNDUS

 

siiri119x179.jpg

Siiri Põldar
Turundus -
pakkelahendused
Baltimaad & Soome

Tel. 528 9479
siiri.poldar@antalis.com

sanna_119x179.jpg

Sanna Sasi
Turundus -
paberid ja reklaammaterjalid


Tel. 506 6467
sanna.sasi@antalis.com

 

virge_119x179.jpg

Virge Ulm
Tooteandmete halduse
osakonnajuht
Baltimaad & Soome

Tel. +372 503 5707
virge.ulm@antalis.com

andrus_119x179.jpg

Andrus Tänav
Tooteandmespetsialist,
trüki- ja kontoripaberid
Baltimaad & Soome

Tel. +372 501 0595
andrus.tanav@antalis.com

                                                                                                                      small arrow.png tagasi üles


line_thin.jpg (572x139_Geamini_ee)


IT

 

Maarja Antov
IT administraator
Eesti, Soome

Tel. +372 515 3551
maarja.antov@antalis.com

 

 

                                                                                                                      small arrow.png tagasi üles