Antalisest

Logo_D2B_259x194.jpg

Digital  to Business

Digitrükk teeb trükimaailmas revolutsiooni. Selleks, et aidata Sul trükitööstuse arenguga kaasas käia ja haarata tekkivatel võimalustel sarvist, käivitas Antalis d2b ehk Digital to Business tootevaliku programmi, mis aitab tõsta ka Sinu ettevõtte tootlikkust.

Uuenduslikud trükimaterjalid, tehnilised lahendused nagu uued lakid ja valge tint, samuti kasutusvaldkonnad nagu personaliseerimine, vajaduspõhine trükkimine ja cross-media turunduskampaaniad on vaid mõned näited arengutest, mis on võimalikud tänu digitrükile.

Täna moodustab digitrükk 15% kogu Euroopa trükiturust ja turu-uuringud kinnitavad, et kasvav trend jätkub ka lähiaastatel. Aastaks 2018 hõlmab digitrükk juba üle 30% kogu trükiturust (allikas: Smithers Pira uuring).

Kasvava turu võimaluste kasutamiseks soovib Antalis jagada kogemusi, teadmisi ja praktilisi oskusi kõigi osapoolte vahel – digitrükikojad, kommunikatsioonibürood, reklaamiagentuurid, kirjastajad, paberitootjad, digiseadmete tootjad, professionaalseid digitrükimasinaid kasutavad ettevõtted, koopiakeskused jne. Selleks viisime läbi temaatilise seminari, kus tutvustasime trükinäidist, mille valmistamisel tegime koostööd kohalike digitrükikodadega.

Lisainfot saad oma kliendihaldurilt.

  • d2b tootevalik

    d2b tootevaliku kataloogi oleme koondanud laia valiku erinevaid digitrükiks sobivaid pabereid ja materjale.

  • Digitrükised 

    Digitrükk on ideaalne lahendus personaliseeritud trükiste ja väiketiraažiliste reklaamtrükiste tootmiseks. Õigesti valitud sisupaber ja kaanematerjal annavad olulisele trükisele veelgi lisaväärtust.

    Loe lähemalt...
paperman