Antalisest

About_US-Antalis_Group_259x194.jpg

Antalis  – Euroopa juhtiv paberi ja pakenditoodete hulgimüüja

Antalis sündis 2000. aastal umbes 40 rahvusvahelise ettevõtte ühinedes.
Antalis on Sequana tütarettevõte. Uuenduslik lähenemine turule ja kõigi ühinenud ettevõtete jagatud kogemused on teinud Antalisest juhtiva paberimüüja Euroopas.

Täna pakub Antalis oma klientidele laiemat ja terviklikumat toodete ning teenuste valikut. Meie edu tagab ühtne tootmis- ja müügivõrgustik, ühine logistikasüsteem, Antalise kui unikaalse brändi positsioneerimine, rahvusvahelised kogemused ja kohalikud ekspertteadmised.

 

Antalis on oma positsiooni saavutatud tänu viimase kahe aastakümne jooksul tehtud strateegilistele sammudele:

 • 1991:  Prantsuse ettevõtte Arjomari Prioux ning Inglise ettevõtte Wiggins Teape Appleton ühinemisel loodi Arjo-Wiggins Appleton, mille kaubandusdivisjon sai nimeks Arjowiggins Merchanting, ühendades Arjomari-Prioux ja Wiggins Teape Appletoni edasimüügidivisjone.
 • 2000:  Arjowiggins Merchanting'ist sai Antalis. Igas riigis ühendati Arjowiggins Merchanting'ile kuuluvad erinevad brändid ühise vihmavarju - Antalise - alla. Näiteks Wiggins Teape Ühendkuningriikides, Tomas Redondo Hispaanias, Arjomari Diffusion Prantsusmaal, Mühlebach Šveitsis, Haseldonckx Belgias ja Alpha Papier Hollandis muutusid kõik Antaliseks.
 • 2007:  Antalis omandas The Map Merchant Group'i, kes oli M-real'i paberi hulgimüügidivisjon. Tänu sellele sai Antalisest Euroopa nr. 1 ja maailma nr. 4 paberi hulgimüüja. Antalis sai võimaluse viia oma teenused rohkemate klientideni, eriti Skandinaavias, Balti riikides ja Ida-Euroopas.
 • Viimastel aastatel on Antalis keskendunud suure potentsiaaliga pakenditoodete ja reklaammaterjalide turgudele, näiteks pakendiettevõtted Pack 2000 Saksamaal ja Ambassador Ühendkuningriigis ning Saksamaal asuv reklaammaterjalidega tegelev ettevõte Macron. Need ostud kindlustavad Antalise juhtpositsiooni paberi, pakenditoodete ja reklaammaterjalide müügi valdkonnas.
 • 2013: Antalis omandas ettevõtte Xerox Document Supplies Europe, mis tegutseb 16 Lääne-Euroopa riigis (Austria, Belgia, Taani, Soome, Prantsusmaa, Saksamaa, Iirimaa, Itaalia, Luksemburg, Holland, Norra, Portugal, Hispaania, Rootsi, Šveits ja Ühendkuningriigid).
 • 2015: Antalis omandas ettevõttelt PaperlinX UK kolm iseseisvat pakendifirmat: 1st Class Packaging, Donington Packaging Supplies ja Parkside Packaging. Need omandamised tugevdavad Antalise kui võtmetähtsusega pakenditoodete müüja positsiooni Suurbritannias ja Antalise grupis.
 • 2015: Antalis omandas Metsä Board kontsernilt tuntud kontoripaberibrändi Data Copy. Selle juhtiva brändi omandamine tugevdab Antalise positsiooni kontoripaberite turul ja võimaldab pakkuda klientidele laiemat kontoripaberite valikut koos selliste tuntud kaubamärkidega nagu Xerox® ja Image.
 • 2016 lõpp: Antalis jätkas laienemisstrateegiat kasvavatel visuaalse kommunikatsiooni ning pakkelahenduste turgudel ning konsolideerumist paberisektoris Antalis omandas Peruus juhtiva pakenditoodete firma TFM Industrial (aastakäive 5 miljonit €). Norras on allkirjastatud leping visuaalse kommunikatsiooni alal tegutseva ettevõtte Gregersen (käive 6 m€) omandamiseks. Iirimaal omandati pabersektoris toimiv firma Swan Paper (aastakäive 13m€).
 • 2017: (12. juuni) Antalis International IPO 
  Loe lähemalt Antalise korporatiivselt veebilehelt www.antalis.com
 • 2018: Antalis allkirjastas lepingu, mille kohaselt omandatakse IGEPA paberimüügiga tegelevad ettevõtted Rootsis ja Norras. Tehing viiakse lõpule juunikuu jooksul. 
  Loe lähemalt Antalise korporatiivselt veebilehelt www.antalis.com

 

Antalis Grupi juhtkond

Organigramme_update.jpg

 

 

paperman