Austatud koostööpartner! Neljapäeval, 18. aprillil, on Antalises lühendatud tööpäev. Tellimuste vastuvõtt ja vormistamine toimub e-kirja ja telefoni teel ning e-poes kuni 16.00. Suurel reedel (19. aprillil) on Antalise kontor ja ladu suletud. Palume muudatusega arvestada kaupade tellimisel! Täname mõistva suhtumise eest!

Antalisest

antalis_259x194.jpg

Antalis  - juhtiv paberi hulgimüüja Eesti turul

Antalis AS on juhtiv paberite, reklaammaterjalide ja pakenditoodete hulgimüüja Eesti turul. Oleme olnud lojaalseks partneriks oma klientidele alates aastast 1992 (eelnevalt Balti Paberi AS, Modo Paper AS ja MAP Eesti AS nime all).

Alates 2007. aastast kuulume Euroopa suurimasse paberite, reklaammaterjalide ja pakenditoodete hulgimüügigruppi Antalis.

Antalis AS vastab ISO 9001:2015 juhtimissüsteemi standardi nõuetele.


Pakume laia valikut tooteid ja teenuseid, millest paljud on vajalikud just Sulle:

Trükipaberid - kaetud ja katmata trükipaberid, kartongid, disainpaberid ja -ümbrikud ning eripaberid.

Kontoripaberid - koopiapaberid, värvilised ja disainpaberid, kalka ja etiketid kontoritehnikas kasutamiseks, rullpaberid digitrükiks ning ümbrikud.

Pehme paber - tualettpaberid, majapidamispaberid, kätepaberid, hoidikud jms suurtarbijale ning jaemüügiks.

Reklaammaterjalid  - reklaamkiled, tekstiilid, posteripaberid, plaadid ja muu siltide, bännerite, valguskastide, vaateakende, sisekujunduse ning autograafika jaoks; printerid, laminaatorid, plotterid ja esitlusstendid.

Pakenditooted - kirjakotid, kastid, paberkotid, teibid, kaubaaluste kaitsevahendid, tööstuslikud pakendid ning pakkemasinad.

Teenused - transpordiga seotud teenused, näidised ja koolitused, paberi formaati lõikamine, kokkuleppel erilahendused transpordi ja logistika vallas.

Alati on abiks meie professionaalsed spetsialistid, et leida just Sulle sobiv toode või lahendus.


Antalis Grupp:

Antalis on Euroopa suurim ning maailmas suuruselt teine paberite, pakenditoodete ja reklaammaterjalide turustaja.

Täna usaldavad Antalist enam kui 127 000 klienti 43 riigis.

Antalis pöörab tähelepanu keskkonnaalasele vastutusele ning seda peegeldab meie säästev arengustrateegia. Pakume oma klientidele laia valikut sertifitseeritud ning ökomärgistega tooteid kõikides sektorites. Samuti pakub Antalis täielikult ümbertöödeldud ja ümbertöödeldavat pakke- ja reklaammaterjalide valikut. Antalis AS omab  FSC® ja PEFC sertifikaate (FSC sertifikaat number CGSCH-COC-007953 ja PEFC sertifikaat number CH10/1177.00).