TOOTED

Pallet met dozen bij een rekwikkelaar

PAKENDITOOTED

Kõik vajalik toote pakendamiseks ja kaitsmiseks ladustamisel ning fikseerimiseks transportimise ajal.

Paberid ja kartongid (85 toodet)

Verpakkingspapier en verpakkingskarton - diverse voorbeelden

Paberid ja kartongid on kõige universaalsemad pakkematerjalid. Meie valikust leiad pruunid ja valged, esmasest toorainest ja taaskasutatud kiust toodetud pakkepaberid, samuti valged ja värvilised siidipaberid õrna pinnaga kaupade pakkimiseks.

Pehmendus- ja täitematerjalid (75 toodet)

Beschermen en opvullen - voorbeeld met papieren opvulmateriaal

Kaupade käsitlemise, ladustamise ja transpordi ajal tuleb tooteid kaitsta põrutuste, vibratsiooni, kukkumise ja kokkusurumise eest. Meie tootevalikus on nii paberpõhised kui kilematerjalist pehmendused, pakkevaht, vahtprofiilid, lahtine puistematerjal, rullis lainepapp, õhkpadjad jpm.

Kastid ja alused (75 toodet)

Valik erinevaid standard- ja eriotstarbelisi kaste (kalendrikastid, kolimiskastid, arhiivikarbid jms) ning kaubaaluseid.

Alamtooterühmad ja tooted

Teibid ja liimid (114 toodet)

Tapes met bedrukking op maat

Lai valik teipe ja eri tüüpi tööstuslikke liime toodete sulgemiseks, kaitsmiseks ja märgistamiseks. tesa® teibid. Pakketeibid. Trükiga teibid. Tehnilised teibid. Tööstuslikud külm- ja kuumliimid Henkelilt. Teibi- ja liimiseadmed.

Postitusvahendid (106 toodet)

Verzendverpakkingen - paklijsten

Valik ümbrikke, kirjakotte, postitustorusid jms väiksemate esemete turvaliseks saatmiseks. Turvaline, kiire ja kerge lahendus. Tooteid saab tellida ka pealetrükiga.

paperman