TOOTED

REKLAAMMATERJALID JA REKLAAMITOOTMISSEADMED

On oluline olla nähtav. Visuaalse kommunikatsiooni materjalid muudavad informatsiooni ja ideed nähtavaks ja loetavaks. Antalis pakub väga laias tootevalikus erinevaid kvaliteetseid reklaammaterjale, millega saab iga brändi, toote ja sõnumi muuta nähtavaks väga laiale sihtgrupile.

Plaatmaterjalid (11 toodet)

Kui otsid sobivat reklaamialusmaterjali, pead silmas pidama selle soovitu välimust, formaati, kasutuskohta, oodatud eluiga, värvi ja paksust.

Kartongid ja KAPA plaadid (13 toodet)

Et õiget plaatmaterjali valida, tuleb eelkõige mõelda plaadi lõppotstarbele. Kas see on reklaam, toote promoalus, kaitse ilmastikutingimuste vm eest. Kas plaat peab kaua vastu pidama.... Sellest kõigest lähtuvalt tuleb valida õige viimistlusega, paksusega, jäikusega, valgesusega ja prinditavusega toode. Plaatidele on võimalik teha nii lito-offset, digi-, siidi- ja fleksotrükki. Tervitussildid ja postkaardid, raamatu- või CD-kaaned, kaustad, piletid, pakendid, POS-displeid.... Kõik on võimalik.

Paberid laiformaatprinteritele (37 toodet)

Papel gran formato - Comunicacion visual

Suurepärane valik taaskasutatud kiust toodetud materjale, millele on omistatud FSC või PEFC sertifikaat.

Iseliimuvad prindikiled (113 toodet)

Lai valik prindikilesid. Valikus on nii lühiajalised kampaaniakleebised siledatele pindadele, kui pikaajalised kleebised sõidukitele.

Laminaadid (54 toodet)

Laminaciones - Comunicación visual

Lai valik laminaate erinevatele materjalitüüpidele

paperman