TOOTED

Equipamiento de packaging - Embalaje y almacenamiento

PAKKESEADMED- JA MASINAD

Esindame Eestis hoolikalt valitud, rahvusvaheliselt tuntud, oma ala juhtivaid seadmetootjaid. Oma tooteportfelli koostamisel oleme lähtunud ülemaailmsest praktikast ja Eesti tööstuskliendi vajadustest. Pakume kilesüsteeme, lindisulgemise süsteeme, teipijaid, karbiformeerijaid, konveiersüsteeme, metallidetektoreid jpm. Spetsiaalse osa moodustavad markeerimisseadmed. Täpset infot küsi meie müüginõustajatelt.

Kastide sulgemisseadmed (2 toodet)

Masterline dozensluiter voor het machinaal sluiten van dozen

Seadmed kastide teipimiseks.

Alamtooterühmad ja tooted

Konveiersüsteem kastidele (1 toodet)

Meie sortimendis on lai valik konveiersüsteeme, mis jagunevad oma tööpõhimõtte järgi lintkonveieriteks, rullkonveieriteks ning vabajooksuteedeks. Rohkem infot meie müüginõustajatelt.

Alusekiletajad (0 toodet)

Enfardadoras - Equipamiento de packaging

Meie sortimendis on lai valik erinevaid alusekiletajaid alates autonoomsetest alusekiletamisrobotitest ja lõpetades pöörleva alusega kiletajate ning täisautomaatsete kiletusliinidega.

Alamtooterühmad ja tooted

Termokamberseadmed (0 toodet)

Masterline krimpmachine voor het krimpen en sealen van producten

Üksikpakendite puhul pakume seadmeid väikestest kambermasinatest (max 200 toodet/h) kuni ülikiirete pidevkeevitusega automaatmasinateni (max 7800 toodet/h ehk 130 toodet/min). Grupipakendajate valik ulatub poolautomaatsetest seadmetest kuni kiirete täisautomaatide lahendusteni. Kiletüüpidena on võimalik kasutada kõiki tööstuslikuks standardiks saanud termokahaneva kile tüüpe: LDPE (poletüleen), POF (polüolefiin), PVC (polüvinüül- kloriid). Lisainfo meie müüginõustajatelt.

Alamtooterühmad ja tooted

Lauale kinnitatavad ja käsipakkimisseadmed (7 toodet)

Beprinte rollen tape

Kerged ja mugavad tööriistad teipide ja pakkekilede käsitsemiseks.

Alamtooterühmad ja tooted