TOOTED

PAKKEKILED

Lai valik pakkekilesid nii käsitsi kui masinaga pakkimiseks: stretch-kiled, alusekattekiled, termokahanevad kiled jpm

  Käsikiled (26 toodet)

  Käsikilet kasutatakse kaubaaluste käsitsi kiletamiseks ja fikseerimiseks, et tagada toodangu ilmastikukindlus, transpordivalmidus ning kaitse muude kahjustuste ja määrdumise eest. Lisaks läbipaistvale kilele on meie valikus ka sinist, musta ja valget värvi käsikiled. Eritellimusel pakume antistaatilisi, trükiga ja võrkkäsikilesid.

  Masinkiled (23 toodet)

  Masinpakkekiled on sobivad erinevatesse pool- ja täisautomaatsetesse kiletamismasinatesse. Meie valikus on ka UV-kaitsega, antistaatilised, mustad ja valged masinkiled.

  Muud pakkekiled (20 toodet)

  Valik LDPE, HDPE, PP jt kilesid ja alusekattekilesid kaitsmaks tooteid mustuse ja niiskuse ning transpordi ja ladustamise käigus tekkida võivate vigastuste eest. Saadaval ka värvilise, pealetrükiga ning UV-kindlad kiled.

  Alamtooterühmad ja tooted

  Termokahanevad kiled (19 toodet)

  Termokahanevad pakkekiled, mida on lihtne kasutada koos termokamberseadme või kuumutuspüstoliga. Tööstusliku pakkematerjalina laialt levinud ja erinevate rakendusvõimalustega termokilet kasutatakse peamiselt rühmapakendite ja üksiktoodete tööstuslikuks pakendamiseks. Termokahanev kile võtab pakendamise käigus toote kuju ja vormi, mis võimaldab seda kasutada väga erinevate toodete pakendamisel.

  Alamtooterühmad ja tooted
   paperman