TOOTED

Verpakkingsfolies

PAKKEKILED

Lai valik eri värvi ja paksusega pakkekilesid nii käsitsi kui masinaga pakkimiseks.

  Käsikiled (24 toodet)

  Handwikkelfolie

  Käsikilet kasutatakse kaubaaluste käsitsi kiletamiseks ja fikseerimiseks, et tagada toodangu ilmastikukindlus, transpordivalmidus ning kaitse muude kahjustuste ja määrdumise eest. Lisaks läbipaistvale kilele on meie valikus ka musta ja valget värvi käsikiled. Eritellimusel pakume antistaatilisi, erivärvilisi ja võrkkäsikilesid.

  Masinkiled (23 toodet)

  Masterline machine rekwikkelfolie

  Eri tüüpi pakkekiled, mis sobivad kõikidesse pool- ja täisautomaatsetesse kiletamismasinatesse. Meie valikus on ka UV-kaitsega, antistaatilised, mustad ja valged masinkiled.

  Muud pakkekiled (8 toodet)

  Rekbare pallettape

  Kattekilet kasutatakse peamiselt puidu-, mööbli-, ehitusmaterjali- ning toiduainetööstuses kaubaaluste ja toodangu kaitseks. Üldjuhul valmistatakse kattekile madalsurvepolüetüleenist (LDPE), nii ühe- kui mitmekihilisena. Pakume läbipaistvat, musta, valget ning mustvalget kilet. Kattekiledele saab lisada ka UV-kaitse ning antistaatilised omadused. Võimalik tellida ka trükituna.

  Alamtooterühmad ja tooted

  Termokahanevad kiled (19 toodet)

  Krimphoes voor pallets

  Termokahanevad pakkekiled, mida on lihtne kasutada koos termokamberseadme või kuumutuspüstoliga. Tööstusliku pakkematerjalina laialt levinud ja erinevate rakendusvõimalustega termokilet kasutatakse peamiselt rühmapakendite ja üksiktoodete tööstuslikuks pakendamiseks. Termokahanev kile võtab pakendamise käigus toote kuju ja vormi, mis võimaldab seda kasutada väga erinevate toodete pakendamisel.

  Alamtooterühmad ja tooted