22.juuni on Antalises lühendatud tööpäev. Tellimuste vastuvõtt ja vormistamine toimub e-kirja ja telefoni teel ning e-poes kuni 14.00. 23-24.juuni puhkame. Palume kaupade tellimisel arvestada muudatustega!

TOOTED

KASTID JA ALUSED

Valik erinevaid standard- ja eriotstarbelisi kaste (kalendrikastid, kolimiskastid, arhiivikarbid jms) ning kaubaaluseid.

  Lainepappkastid (49 toodet)

  Antalise laias lainepappkastide valikus on mitmekihilisi ja erinevates mõõtudes kaste standardsetest (A4 ja A3) suurustest visiitkaardikarpideni. Tugevast lainepapist või ümbertöödeldud materjalist toodetud kastid on ideaalsed kaupade saatmiseks või ladustamiseks. Kaste on lihtne ladustada, sest nad tarnitakse kokkulapitult ning võtavad laos vähe ruumi.
  Pakume ka täpselt kliendi vajaduste järgi toodetud (kolmekihilised, iseliimuva kinnitusega, iseformeeruvad) pealetrükiga kaste. See on hea viis brändi kuvandi tugevdamiseks. Antalisest saad alati sobiva pakkelahenduse!

  Alamtooterühmad ja tooted

  Standardkastid (19 toodet)

  Eri mõõtudes ja tugevusega lainepapist valmistatud standardkastid. Keskkonnasõbralikud kastid on valmistatud enamjaolt ümbertöödeldud materjalist. Ruumisäästlikud, möötude poolest hea kaubaalusele pakkida.

  Alamtooterühmad ja tooted

  Spetsiaalkastid (7 toodet)

  Erinevad karbid ja kastid kaupade ning dokumentide hoiustamiseks või säilitamiseks. Kalendrikarbid, kolimiskastid, erimõõtudes lainepappkastid erinevaks otstarbeks.

  Alamtooterühmad ja tooted
   paperman