TOOTED

PEHMENDUS- JA TÄITEMATERJALID

Kaupade käsitlemise, ladustamise ja transpordi ajal tuleb tooteid kaitsta põrutuste, vibratsiooni, kukkumise ja kokkusurumise eest. Meie tootevalikus on nii paberpõhised kui kilematerjalist pehmendused, pakkevaht, vahtprofiilid, lahtine puistematerjal, rullis lainepapp, õhkpadjad jpm.

Paberpehmenduste süsteem (6 toodet)

Paberipõhine pehmendusüsteem, kus seade vormib paberist pehmenduse, millega saab kaitsta tooteid põrutuste ja vigastuste eest.

Alamtooterühmad ja tooted

Õhkpadjad (10 toodet)

Õhkpadjad kaitsevad tõhusalt õrnu kaupu transpordi ja ladustamise ajal. Nad on kerged ja kulusäästlikud, loodussõbralikud ja toodetud osaliselt taaskasutatud toormest. Vastavalt tarvidusele toodetavaid õhkpatju on saadaval erinevas formaadis.

Mullikile (15 toodet)

Mullikile on universaalne ning soodne pakendamismaterjal.

Alamtooterühmad ja tooted

Täitematerjalid (3 toodet)

Valik erinevaid täitematerjale tühimike täitmiseks ja toodete fikseerimiseks: biolagunevad täitegraanulid, taaskasutatud paberist täitematerjal ja ribastatud lainepapi tootmiseks mõeldud seadmed.

Pakkevaht (6 toodet)

Pakkevaht on kerge ja universaalne pakendamis- ja polsterdusmaterjal, mis on valmistatud vahustatud LDPE-st. Kasutatakse servade ja pindade kaitseks, mittelibiseva vahelehena, isoleerimiseks ja vibratsiooni eest kaitsmiseks. Saadaval ka antistaatilise või isekleepuva viimistlusega.

Alamtooterühmad ja tooted
paperman