TOOTED

Beschermen en opvullen - voorbeeld met papieren opvulmateriaal

PEHMENDUS- JA TÄITEMATERJALID

Kaupade käsitlemise, ladustamise ja transpordi ajal tuleb tooteid kaitsta põrutuste, vibratsiooni, kukkumise ja kokkusurumise eest. Meie tootevalikus on nii paberpõhised kui kilematerjalist pehmendused, pakkevaht, vahtprofiilid, lahtine puistematerjal, rullis lainepapp, õhkpadjad jpm.

Paberpehmenduste süsteem (6 toodet)

PadPak Senior Converter voor het maken van beschermende papierkussens

Paberipõhine pehmendusüsteem, kus seade vormib paberist pehmenduse, millega saab kaitsta tooteid põrutuste ja vigastuste eest.

Alamtooterühmad ja tooted

Õhkpadjad (10 toodet)

Õhkpadjad kaitsevad tõhusalt õrnu kaupu transpordi ja ladustamise ajal. Nad on kerged ja kulusäästlikud, loodussõbralikud ja toodetud osaliselt taaskasutatud toormest. Vastavalt tarvidusele toodetavaid õhkpatju on saadaval erinevas formaadis.

Mullikile (15 toodet)

Luchtkussenfolie / Noppenfolie in doos

Mullikile on universaalne ning soodne pakendamismaterjal.

Alamtooterühmad ja tooted

Lahtine täitematerjal (1 toodet)

Flo Pak verpakkingschips voor bescherming van kwetsbaar product

Täitegraanulid on korduvkasutatav ja dekoratiivne isolatsioonimaterjal, mis kaitseb tõhusalt hapraid ja õrnu kaupu ja aitab täita pakendis olevat tühja ruumi.

Alamtooterühmad ja tooted

Pakkevaht (6 toodet)

PE Schuimfolie beschermingsmateriaal (foam PE)

Pakkevaht on kerge ja universaalne pakendamis- ja polsterdusmaterjal, mis on valmistatud vahustatud LDPE-st. Kasutatakse servade ja pindade kaitseks, mittelibiseva vahelehena, isoleerimiseks ja vibratsiooni eest kaitsmiseks. Saadaval ka antistaatilise või isekleepuva viimistlusega.

Alamtooterühmad ja tooted
paperman