GC1 - TAGAKÜLJELT VALGE

Ühelt või mõlemalt poolt kaetud kartongid, mille tagumine pool on valge.

  MetsaBoard Prime Bright (38 toodet)

  Metsaboard Logo

  Poolmati pealispinnaga ühelt poolt kõrgelt ja teiselt poolt kergelt kaetud kartong. Keskmine kiht on CTMP massist. Äärmised kihid on keemilisest massist. Kartongil on kõrge mahulisus ning hea jäikus ja valgesus ning ta omab FSC® sertifiikaati. Kasutusvaldkonnad: kaaned, postkaardid, POS materjalid, elektroonika, kosmeetikatoodete ja maiustuste pakendid.

  MetsaBoard Prime (26 toodet)

  Metsaboard Logo

  MetsäBoard Prime FBB (enne Carta Elega) on kõrgelt kaetud pleegitatud FBB (GC1) kartong. Kartongi tagumine pool on kõrge valgesusega ja kergelt kaetud. Sobib ofset-, gravüür-, flexo- ja digitrükiks. Kasutusvaldkonnad: tervise- ja kosmeetikatoodete pakendid. Kaaned, mapid, postkaardid ja POS materjalid. Kartong omab toiduainetega kokkupuute sertifikaati.

  MetsaBoard Pro Bright (22 toodet)

  Metsaboard Logo

  Poolmati pealispinnaga ühelt poolt kõrgelt kaetud ja teiselt poolt katmata kartong. Keskmine kiht on CTMP massist. Äärmised kihid on keemilisest massist. Kartongil on kõrge mahulisus ning hea jäikus ja valgesus ning ta omab PEFC sertifikaati. Kasutusvaldkonnad: tervise- ja kosmeetikatoodete, toiduainete ja muud pakendid. Graafilisteks tööd ja jaekaupade pakendid.

  Incada Silk (30 toodet)

  Logo Incada Silk

  Incada Silk on siidja pinnaga kahelt poolt kaetud (2/1) 3-kihiline trükikartong (keskmine kiht mehhaanilisest massist).

  Billerudkorsnäs Artisan (1 toodet)

  Korsnas Artisan on 100% esmasest kiust ühelt poolt kergelt kaetud (1/0) 4-kihiline trükikartong