Antalise e-poe töös võib esineda tehnilisi tõrkeid. Palun võtke ühendust meie klienditeenindusega tel 6 800 911 või tellimus.ee@antalis.com. Vabandame!

Papier Offset - Offset Premium

PREMIUM KATMATA PABERID

Esmaklassilised katmata paberid, mis vastavad kõrgeimatele standarditele.

Olin Regular (1 toodet)

Olin Regular - Offset y Edición - Papeleria corporativa

Olin Regular on tõeliselt mitmekülgne katmata kvaliteetpaber, mis sobib kõikvõimalike äritrükiste valmistamiseks. Saadaval ka ümbrikud.

Munken Lynx (27 toodet)

Papier Offset - Offset Premium

Munken Lynxi sile katmata pind ja naturaalvalge toon annavad trükistele eksklusiivse, kuid samas väga loomuliku ilme. Paber on loodud ofsettrükiks, aga sobib kasutamiseks ka teistes trükitehnikates.

Munken Pure (26 toodet)

Papier Offset - Offset Premium

Munken Pure sile katmata pind ja kreemikas toon annavad trükistele eksklusiivse, kuid samas väga loomuliku ilme. Paber on loodud ofsettrükiks, aga sobib kasutamiseks ka teistes trükitehnikates.

Munken Rough Lynx (8 toodet)

Papier Offset - Offset Premium

Munken Pure Rough on katmata taktiilse pinnaga naturaalvalge tooniga mahuline paber. Tänu mahulisusele saad valida madalama grammkaalu, tegemata mööndusi paksuse ja stabiilsuse osas.

Munken Rough Pure (12 toodet)

Papier Offset - Offset Premium

Munken Pure Rough on katmata taktiilse pinnaga kreemika tooniga mahuline paber. Tänu mahulisusele saad valida madalama grammkaalu, tegemata mööndusi paksuse ja stabiilsuse osas.