Antalisest

pabrik-web.jpg

Antalise paberistuudio PABRIK

Telliskivi Loomelinnakus asuv Pabrik on Antalis AS paberistuudio, kus on võimalik tutvuda Antalise sortimendis olevate paberite ja nendest valmistatud trükiste näidistega. Kohapeal on olemas väike valik ka pakendi- ja reklaammaterjalide toodetest.

Pabrikus toimub alati midagi huvitavat - olgu see trükiseid, disaini või pakendeid puudutav näitus, koolitus, seminar. Meie head kliendid on alati oodatud nõustamisele. Kuna kohapeal on olemas Antalise sortimendis olevate paberite näidised, siis on Pabrik just õige koht kliendikohtumiste korraldamiseks ka disaineritele ja trükikodadele.

  • NÕUSTAMINE JA KOOLITUSED: Pabrikus on võimalik saada paberi- ja trükialast konsultatsiooni ning koolitusi.

  • MÜÜK: Pabrikus on müügis valik A4 ja SRA3 formaadis paberit, ümbrikke ja pakendimaterjale, ettetellimisel saab väikestes kogustes osta tooteid ka trükipaberite sortimendist.

  • NÄITUSED: graafilise disaini ja trükialased väljapanekud.

Pabrikus ootavad Sind Kersti Sülla ja Piret Liiv:

        Paberi tellimine ja info Piret Liiv: pabrik.ee@antalis.com; telefon 588 55744  

         Nõustamine ja koolitused Kersti Sülla: kersti.sulla@antalis.com 51 67027

Peatselt leiad siit Pabriku koolituskalendri. Juba praegu võid end kirja panna paberikooli, mis toimub 2017. aastal 7. veebruaril,11.aprillil, 13. juunil ja 5. septembril.  Pabrikus toimuvad ka PREPRESSI koolitused, mille kohta saad lähemalt lugeda siit.


Pabrik on avatud kella 10.00-17.00 Telliskivi Loomelinnakus (B-hoone)